Композитна, керамічна та бітумна черепиця

Композитна черепиця

Композитна черепиця — це легкий, якісний і дуже гарний елітний покрівельний матеріал, що об'єднує в собі кращі якості таких матеріалів як керамічна черепиця, бітумна черепиця, металочерепиця і при цьому не має їх недоліків. Вага композитної покрівлі (6 -7 кг/м2). що дозволяє застосовувати її навіть на будівлях з полегшеною конструкцією, та дає їй перевагу перед будь-якими видами інших покрівельних матеріалів. Різноманіття профілів і колірних рішень дозволяє використовувати композитну черепицю в багатьох архітектурних стилях, починаючи з неоготики й закінчуючи Hi-Tech. Даний вид покрівельного покриття буде чудово виглядати і на новому сучасному котеджі, і на реконструйованій старій будівлі або старовинній садибі, не порушуючи при цьому стилістичного ансамблю і надаючи будівлі особливого шарму сучасності, традиційності або античності.

Керамічна черепиця

Натуральна черепиця абсолютно нечутлива до будь-яких дій навколишнього середовища: УФ-випромінювання, спеки, морозу, граду, ураганів, кислотних дощів, діяльності бактерій і нижчих рослин,. Черепиця даного виду є дуже практичним матеріалом, здатним витримувати великі технічні та механічні навантаження. Багато черепичин утворюють важкий, одночасно жорсткий та еластичний покрівельний килим, який як луска покриває несучу конструкцію даху, без напруги пристосовується до її геометричних погрішностей і неминучих деформацій при осіданні будівлі, температурних перепадах, вітрових навантаженнях і т.д.

Бітумна черепиця

М’яка, гнучка черепиця або бітумна черепиця, виконана у вигляді невеликих плоских листів з фігурними вирізами з одного краю, виготовляється з просоченого бітумом скловолокна або повсті (органічної целюлози), з полімерними добавками, покрита базальтовими гранулами або мінеральною крихтою, що надає їй забарвлення і захист від зовнішнього впливу. Така конструкція бітумної черепиці робить її м’якою та пластичною, міцною, стійкою до деформації. Ідеальний матеріал для побудови покрівлі різного рівня складності, втілюючи найбільш сміливі та неординарні архітектурні рішення з легкістю і витонченістю, не витрачаючи при цьому багато коштів і зусиль.