"БІМ" — будівельні та ремонтні роботи

З 1997 року наша організація займається продажем та установкою покрівельних матеріалів відомих європейських компаній-виробників, які є одними з кращих на ринку. Ми пропонуємо широкий асортимент черепиці, дахові вікна, утеплювачі, водовідвідні системи та інші дахові аксесуари.

2019 році ми відкрили Магазин покрівельних метеріалів, кріплення та інструментів «Фіксик» у м. Мукачево, на вул. Ерделі 43, де можна розрахувати та замовити матеріали для даху і його ремонту. Пропонуємо великий асортимент кріплення, ручного та електричного інструмента, також матеріали, інструменти для господарства, внутрішнього і зовнішнього оздоблення будинку, краски, сипучі матеріали тощо …

Наш багаторічний досвід — це успішна реалізація Вашої мрії. Гарантуємо творчий та індивідуальний підхід до кожного із замовлень та оптимальні рішення для Вашого будинку. Надаємо послуги по обстеженню будівель тепловізором для виявлення витоків тепла через стики стін, стелю, підлогу, тріщини в конструкціях, визначення якості утеплення.