Корисна інформація

Пропонуємо великий асортимент товару для встановлення покрівлі на любий смак, наші спеціалісти допоможуть у виборі матеріалів, щоб зробити Вашу покрівлю надійною, сучасною та естетичною під Ваш бюджет.

Також наші висококваліфіковані спеціалісти можуть встановити та відремонтувати дах.

Великі рахунки за отоплення житла, можуть залишитись позаду, якщо скористаєтесь послугою аналізу втрат тепла будинку (квартири) за допомогою тепловізору, а також рекомендаціями по його збереженню.

З всіма матеріалами, які ми Вам пропонуємо, короткий їх огляд, характеристику, особливості використання, можете ознайомитись нижче. Також, послугами які ми надаємо.

 

Композитна черепиця

Композитна черепиця — це легкий, якісний і дуже гарний елітний покрівельний матеріал, що об'єднує в собі кращі якості таких матеріалів як керамічна черепиця, бітумна черепиця, металочерепиця і при цьому не має їх недоліків. Вага композитної покрівлі (6 -7 кг/м2). що дозволяє застосовувати її навіть на будівлях з полегшеною конструкцією, та дає їй перевагу перед будь-якими видами інших покрівельних матеріалів. Різноманіття профілів і колірних рішень дозволяє використовувати композитну черепицю в багатьох архітектурних стилях, починаючи з неоготики й закінчуючи Hi-Tech. Даний вид покрівельного покриття буде чудово виглядати і на новому сучасному котеджі, і на реконструйованій старій будівлі або старовинній садибі, не порушуючи при цьому стилістичного ансамблю і надаючи будівлі особливого шарму сучасності, традиційності або античності.

Керамічна черепиця

Натуральна черепиця абсолютно нечутлива до будь-яких дій навколишнього середовища: УФ-випромінювання, спеки, морозу, граду, ураганів, кислотних дощів, діяльності бактерій і нижчих рослин,. Черепиця даного виду є дуже практичним матеріалом, здатним витримувати великі технічні та механічні навантаження. Багато черепичин утворюють важкий, одночасно жорсткий та еластичний покрівельний килим, який як луска покриває несучу конструкцію даху, без напруги пристосовується до її геометричних погрішностей і неминучих деформацій при осіданні будівлі, температурних перепадах, вітрових навантаженнях і т.д.

Бітумна черепиця

М’яка, гнучка черепиця або бітумна черепиця, виконана у вигляді невеликих плоских листів з фігурними вирізами з одного краю, виготовляється з просоченого бітумом скловолокна або повсті (органічної целюлози), з полімерними добавками, покрита базальтовими гранулами або мінеральною крихтою, що надає їй забарвлення і захист від зовнішнього впливу. Така конструкція бітумної черепиці робить її м’якою та пластичною, міцною, стійкою до деформації. Ідеальний матеріал для побудови покрівлі різного рівня складності, втілюючи найбільш сміливі та неординарні архітектурні рішення з легкістю і витонченістю, не витрачаючи при цьому багато коштів і зусиль.

Металочерепиця

Металочерепиця — довговічний покрівельний матеріал, який виготовляється з гарячеоцинкованого металу, покритого багатошаровим двостороннім полімерним захисним покриттям, що з вигляду нагадує класичну керамічну черепицю. Поєднавши традиційний вигляд та новітні технології метало покрівля найчастіше використовується під час реконструкції, а також побудові нових житлових будинків, офісних, громадських, промислових та господарських споруд, за допомогою металочерепиці можна створити гарне та довговічне покриття для даху, по привабливій ціні, а простота та швидкість монтажу дозволить значно прискорити ремот або встановлення нового даху, в деяких випадках зробити його самостійно.

Ондулін та гутаніт

М'який, бітумний шифер в основі якокого органіка з додаванням целюлозних волокон та синтетичних смол, просочена спеціальним бітумом. Знайшов своє широке використання для покриття житлових і нежитлових будівель завдяки невисокій ціні, його використовують для крівлі приватних будинків, котеджів, господарських та дачних споруд, навісів та балконів, прибудов, гаражів, альтанки, літньої кухні і зимових садів. Прийнятна ціна все більше приваблює підприємців та державні організації, які вибирають цей матеріал для покрівлі ринкових павільйонів, маленьких магазинчиків, складських приміщень, зупинок муніципального транспорту і так далі.

Унікальна особливість Ондуліна та гутаніта — можливість укладання листів поверх існуючої покрівлі без її розбирання. Також вони добре згинаються уздовж хвилі, можуть використовуватися не тільки на дахах, але і як облицювання вертикальних поверхонь.

Покрівельні плівки та менбрани

Покрівельні плівки служать для забезпечення герметичності, захисту і оберігання конструкції покрівлі від проникнення вологи ззовні, забезпечують вихід конденсату з утеплювача назовні, а також забезпечують оптимальний температурно-вологовий режим усередині приміщень, будівельних конструкцій та теплоізоляції. Покрівельні плівки пропонуються в Україні під зареєстрованими торговими марками: Гідробар'єр, Паробар'єри і Антиконденсат.

Теплоізоляційні матеріали, утеплювачі - мінвата

Утеплювачі — це клас будівельних матеріалів, основна якість яких низька теплопровідність. Область застосування теплоізоляційних матеріалів широка — це утеплення будинків, стін, фасадів та покрівлі будинку, також, утеплення трубопроводів, промислового обладнання, і так далі. Матеріали, застосовувані для утеплення покрівлі, мають певні властивості і теплотехнічні характеристики, знання яких необхідно для правильного вибору матеріалу для того чи іншого випадку.

Добре утеплена покрівля не тільки збереже тепло, але і дасть можливість розширити житлову площу на цілий поверх. Відомо, що мансардні поверхи користуються великою популярністю серед гостей та господарів будинку.

Пластикові та металеві водостічні системи

Водостічна система призначена для захисту покрівлі, стін і фундаменту будівлі від негативного впливу атмосферних опадів у вигляді талих чи дощових вод. За допомогою водозливів здійснюється водовідвід доща з покрівлі будівлі шляхом збору води в зливну воронку і виведення її до місця стоку. Завдячуючи професійним рішенням споруда матиме хороший вигляд та служитиме надійним середовищем довгі роки.

Плити OSB

Плита OSB — (Oriented Strand Board) або ОСП (орієнтовано-стружкова плита) — композитний матеріал, що на 90 відсотків складається з деревини. Виготовляється з порівняно великої та довгої стружки шляхом пресування за умов високого тиску та температури, з використанням клейких водостійких смол.

Відмінною рисою OSB плит є те, що стружка в шарах плити має орієнтацію: стружка в зовнішніх шарах орієнтується подовжньо, а стружка внутрішнього шару — поперечно. Завдяки орієнтуванню стружки в шарах, за своїми фізико-механічними властивостями OSB близька до фанери і у декілька разів перевершує за властивостями ДСП та МДФ.

Вагонка пластикова, софіти, та дерев'яна

Вагонка — це декоративна панель, призначена для облицювання зовнішніх і внутрішніх поверхонь будівель. Вагонка покращує зовнішній вигляд покриваємих поверхонь, закриває дефекти, служить теплло та гідроізоляцією. Основними переваги вагонки є універсальність застосування, технологічність в роботі і цілком прийнятна ціна в порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами.

Ми пропонуємо вагонку пластикову, софіти та дерев’яну відомих європейських та вітчизняних організацій.